Yükleniyor...

 

 

Her reklam, markanın kimliğine yapılan uzun vadeli bir yatırımdır.

David Ogilvy
Nuit şehrinin kreatif çalışan kadrosu olarak; bir ürünün veya markanın kişilik kazanması için gerekli olan tüm adımları profesyonel bir bakış açısının yanı sıra gerçek anlamda bir aşkla yürütüyoruz.
Pazardaki güçlü rekabet piyasalarından doğan sinerjiyi markalarımızın lehine çevirecek stratejik adımlarla markalarımızın gücüne güç katıyoruz. Bütün unsurları markalarımızın hedef kitlesinde bırakacağı pozitif algı esası ile destekleyerek en doğru hamleleri yapıyoruz.

Mükemmellik olağanüstü şeyler yapmakla değil, sıradan şeyleri olağanüstü iyi yapmakla elde edilir.

Angelique Arnauld
Nuit şehrinin, işini mutlulukla yapan ekibi olarak; markaların verdiği briefleri alır ve bir nakışı işlercesine ilmek ilmek işleriz. İşte bu! dedirten tasarımları ortaya çıkarırız.
Böylece hem markalarımızın hem de hedef kitlelerinin yüzünü gülümsetecek ve hedef kitlesinde uyandırması gereken hisleri uyandıracak işler yaparız. Sonrasında mı? Markanın sektördeki iz bırakan ve kaliteli duruşunun önemli ölçüde altını çizmiş oluruz.

Sosyal medya geleneksel medya değildir. Kilit nokta dinlemek, etkileşimde bulunmak ve ilişkiler kurmaktır.

David Alston
Nuit şehrinin sosyal olmayı seven ekibi olarak sosyal medyanın önemini, ne istediğini ve nasıl bir yol izlenilmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz. Güçlü bir iletişim, yeniliklere ve gelişmeye açık, fikirleri tecrübe hamuruyla yoğuran yapımız ile markalarımızı da sosyalleştiriyoruz.
Şehir çalışanları olarak sosyal medya algoritmalarının değişim hızına ayak uydurarak, hizmet verdiğimiz markalarımızın sosyal medya yönetimini başarılı bir iletişim stratejisi ile de tamamlayarak noktayı koyuyoruz.

Yaptığınız PR çalışmalarıyla hedef kitlenizi konuşturabilmeyi başarmışsanız hedefinize ulaşmışsınızdır.

Tuba Kılıç Almalı
Nuit şehri ekibi olarak; iletişimin ayrılmaz parçalarından biri olan PR çalışmalarını yürüttüğümüz kampanyaların, hedef kitlesi ile gereken etkileşim yoğunluğunu yakalayabilmesi adına etkin bir PR planlamasını çok seviyoruz. Bu tatlı planlarımızı uygulayarak markalarımızın hedef kitlesi ile arasındaki tüm mesafeleri kaldırıyoruz.
Bunu yaparken; Medya İlişkileri, Marka İletişimi, Kriz Yönetimi ve Sosyal Sorumluluk İletişimi gibi başlıkların altını öncesinde doldurmuş olsak ta anlık gelişmelerle birlikte iletişim manevra kabiliyetlerimizin üstün performansına diyecek yoktur. Daima harikalar yaratmıştır.

Kendi görsel tarzınızı oluşturun, özgün ve başkaları için anlaşılır olun.

Orson Welles
Yapım aşamasındaki tüm süreçleri kapsayan ve üç aşamadan oluşan prodüksiyonun tüm adımlarını, eksiksiz yerine getiren Nuit şehri kadrosu olarak;
Pre-Prodüksiyon ve Post-Prodüksiyon başlıklarını da müşteri talebine uygun ve büyük bir özenle tamamlayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hepimizin aynı fikirde olması iyi bir şey değildir, çalışmayı yaratan fikir ayrılıklarıdır.

Henry Huxley
Nuit şehrinin enerjik ve yenilikçi ekibi olarak; markalarımız adına en yaratıcı proje veya kampanya fikirlerini hayata geçiriyoruz. Markalarımızın sektördeki konumunu güçlendirerek kendimizi devamlı yeniliyor ve yeni projeler üretiyoruz.
Markanın hedefine ulaşmak için çıktığı bu yolda markayla birlikte yürüyor ve markanın zirveye ulaşan yolunu, sunduğumuz kreatif fikirlerin getirdiği ödüllerle donatıyoruz.

Önemli şeyler bir anda yapılamaz; ufak şeylerin bir araya getirilmesiyle oluşur.

Vincent Van Gogh
Üretkenliği ve işini mutlulukla yapmasıyla bilinen Nuit şehri olarak; dinamik bir ekip çalışmasıyla markalarımızın kendine ait fikirlerini de geliştirerek hayata geçiriyoruz. Markalarımızın fikirlerini de en az kendi fikirlerimiz kadar seviyoruz.
Markalarımızın yorumları da alınarak yürütülen bu süreçte tam anlamıyla markalarımızın ekipleriyle bütünleşiyoruz. Elbette sonuç mutlak mutluluk oluyor. Hangi marka benimsediği bir fikrin başarılı bir şekilde hayata geçmesinden mutlu olmaz ki.

Kazanmak arada sırada olacak bir şey değildir; her zaman olacak bir şeydir.

Vince Lombardi
Nuit şehrinin disipliner anlayışıyla işini gerçekleştiren ekibi olarak; Markanın, kendi fikirleriyle veya bizim fikirlerimizle gerçekleştirmiş olduğu pazarlama kampanyalarını uluslararası platformların kendi kriterlerine uygunluk gösterecek şekilde rapor nitelikli sunumlarını hazırlayarak tüm başvuru sürecini yönetiyoruz. Bu süreçte edindiğimiz tüm tecrübeler ile yolunuza ışık tutuyoruz.
Ayrıca pazarlama kampanyalarının yanı sıra iyi bir yatırım olduğunu düşündüğünüz projelerinizin gerek mimari, gerek yatırım alanlarında uygunluk gösteren uluslararası platformlara katılımını gerçekleştirerek bu esnadaki tüm süreç yönetimini sağlıyoruz. Sonuç olarak markalarımızı, her başarının buluşma noktası olan ödüllerle buluşturuyoruz.